| Okami23 a întrebat:

De cam cati bani are nevoie un student cu taxa la Cluj, neincluzand cazarea si avand in vedere ca nu fumeaza si da banii doar pe mancare, lucruri personale si distractie?
Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| AleCSanDruCF a răspuns:

Asta nu poti sa anticipezi, pot fi cheltuieli neprevazute, totusi zic ca pana in 1000 de lei pe luna iti ajung, dar daca ai bani si n-ai ce sa faci cu ei poti cheltui 100 de lei pe zi! Nu stiu ce sa zic!

| Okami23 explică (pentru AleCSanDruCF):

Pe ce naiba sa cheltui 100 lei pe zi, ca nu o sa merg in club.

| AleCSanDruCF a răspuns (pentru Okami23):

Ma, eu ti-am zis, astazi poti sa cheltui 100 lei, iar maine poti sa cheltui 20 lei. La facultate o sa apara cheltuieli neprevazute, de aceea e bine sa ai un card, ca sa scoti cand ai nevoie!

| Okami23 explică (pentru AleCSanDruCF):

Si de unde stie un pusti de 17 ani de ce ai nevoie la facultate?

| AleCSanDruCF a răspuns (pentru Okami23):

Stiu de la fratemiu!winking