| anonim_4396 a întrebat:

De ce am un caracter atat, atat de prost?! Stau si ma inteb cateodata, nu sunt obsedata dar in momentele mele de melancolie imi pun tot felul de intrebari. M-au placut multi baieti, toti au fost okey, altii mai putin, dar niciodata nu am acceptat sa fiu cu vreunu din ei cand s-a ivit ocazia, acum trec pe langa ei si vad ce baieti frumosi sau facut, ma rog totul e la trecut. Dar eu mereu, mereu ma indragostesc de persoane nepotrivite carora poate nu reusesc sa le atrag atentia, si din pricina asta totul imi creeaza o stare trista. Sunt abia la inceput de viata, stiu, nu trebuie sa-mi fac probleme, dar de ce pentru mine baietii buni sunt aia care ma fac sa sufar?!

... Explicati-mi voi, poate voi intelege, eu nu ma inteleg. Funda

1 răspuns:
| XKidutzaa a răspuns:

E greu. presupun ca esti adolecenta in perioada asta e greu cu baietii.Si eu sunt la fel ca tine citeam si ma gandeam:uh esti ca mne.Multi baiei m-au placut dar nu am fost cu ei si inca nu vreau sa fiu cu niciunul care ma place.Dar pe cei pe care ii plac nu pto sa le atrag atentia.Dar nu ma intristez ma gandesc ca sunt baieti si au fost care m-au palcut si a vor mai place.Deci ma gandesc:ca poate baiatal pe care il plac nu merita osteneala si ca mais utn 10000 de baeiti in lume.si il voi gasi epcel potrivit. poate nu este momentul.ca ai inteles