| sHock a întrebat:

De ce as fii geloasa pe vreo fata care se apropie de un baiat? (care zic eu ca nu imi mai place, pentru ca nu as mai vrea sa fiu cu el). Asta nu intelegstraight face. Si el face exact acelasi lucru ca si mine...numai ca el imi zice, iar eu nu ii zic nimic ca poate zice ca sunt geloasa sau mai stiu eu ce.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun ca, in timp ce tu afisezi un fals, el ramine sincer.Care crezi ca e mai corect?

3 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Pn ca ai fost la un moment dat cu el. ti-a placut. sh e normal ca sa fii geloasa. pn ca iti apartinea doar tie. dar acum? Gelozia o sa-ti treaca cand o sa ai si tu pe altcineva. sh el nici nu te va interesa

| dy a răspuns:

A nu mai fi cu el nu inseamna ca brusc ti-a devenit indiferent! E normal sa ai tendinta de a face o ...comparatie intre tine si cea care se apropie de el...Si oricat nu l-ai mai vrea, a fost al tau... iar acum va deveni al alteia, asa ca e normala reactia ta... ce sa facem, santem oameni, nu roboti, sentimentele noastre nu se schimba apasand pe un buton!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haaaiii fugi dacilea.pai de ce ai fi? da tu nu vrei sa fii cu el? da esti impotriva lui? sau contra?