| tyna23 a întrebat:

Ce sa fac cand un baiat nu ma place? dar! vrea sa ma faca geloasa nu stiu ce sa inteleg din asta ca ma, place sau ce? :*

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De obicei când un băiat încearcă să facă o fată geloasă înseamnă că o place sau că cel puţin e interesat de ea.

| grab a răspuns:

Te place, dar e un tip dur, cel putin asa vrea sa para.
lasa-l sa se joace si el daca ai rabdare, dupa care il iei deoparte il saruti cu foc si ii spui ca daca vrea joaca, cu joaca se alege. daca vrea ceva serios, sa iti dea ceva mai bun decat scene de gelozie, ca tu sigur ai si poti sa dai mai mult.

succes!

| ALEX2402 a răspuns:

Poate e un nesimtit caruia ii place sa isi bata oc de sentimentele altuia sau te place si vrea sa vada daca renunti la el atat de usor

| oBuburuză a răspuns:

Poate te place, poate vrea sa isi bata joc de tine. Afla mai intai ce fel de persoana e si dupa gandeste-te mai bine!

| AnKuTzIcA2ooo a răspuns:

Poate acel baiat incearca sa te faca geloasa doar pentru a-si bate joc de tine sau chiar te place. Vezi si tu cat timp mai se joaca cu tine asa! Daca te place, si te face geloasa si nici macar nu te baga in seama cand va intalniti, nu te lua dupa el, s-ar putea sa ai de suferit! Vezi si tu ce gesturi face in preajma ta, privirea lui! Succes! Funda? big grin