| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

De ce baietii nu stiu sa iubeasca cu adevarat?winking

Răspuns Câştigător
| dragutza a răspuns:

De obicei baietii aia cu nasu' pe sus si care vorbesc urat, care le pun mana fetelor pe ce nu trebuie si pe unde nu trebuie, nici macar nu le e rusine(macar un pic asa) par cei mai cool la momentul asta si in vremea asta...acest gen de baieti, eu cred ca la inceput au multe relatii cu fete foarte foarte frumoase si nimic in "tartacuta", iar apoi cand sa se puna la casa lor isi aleg o fata mai cu capul pe pamant! sau chiar si inainte sa sa puna la casa lor, las in urma lor multe fete triste si cu lacrimi, nici macar nu le pasa! si de aceia baietii nu stiu sa iubeasca, de obicei ei nu iubesc cu adevarat o fata, dar le spune inversul doar ca sa isi bata joc de ele! si acum nu insinuez ca toti baietii sunt la fel, dar majoritatea asa sunt! iar aceia care nu sunt asa sunt cei mai tari( adica ei iubesc de obicei cu adevarat si nu isi lasa prietenele sau iubitele cu lacrimi in ochi! pupici!happy

64 răspunsuri:
| traumatizaNtu a răspuns:

... baietii... blisfully stupidity

| adriandr a răspuns:

Nu stiu cine ti-a spus ca baieti nu iubesc cu adevarat? Ei bine iubim stim sa iubim si inca foarte mult numa ca anturaju si prieteni nostri sunt de vina ca nu aratam asta, suntem mult mai orcoliosi si nu putem sa ne calcam pe barbatie.

| MaDuTsAx a răspuns:

laughing Poate tu ai intalnit doar de aia care nu au stiu sa iubeasca .Baietii poate stiu s iubb` mai sincer decat noi fetele...Sincer eu am intalnit doar de aia care m`au iubit q adev chiar daca sunt la incept d drum cum se zice.

| ymhr6 a răspuns:

Hahah cora... sunt baiat si iubesc cu adevarat de 3 saptamana fata cu care sunt de 3 ani... si nu imi place deloc sa iubesc... mi se pare ca cu iubirea asta mare nu ajungi nicaieri

| ramona_3957 a răspuns:

Buna, baietilor le place numai sa faca sex.