| Lyndsey a întrebat:

De ce baietii se uita ca niste p****i cand vad niste picioare de fata in pantaloni scurti? Funda cine ma dumereste.Multumesc anticipat tuturor.happy

Răspuns Câştigător
| robert48 a răspuns:

Buna Lyndseyhappy Asta nu ne putem explica nici noi si nici nu cred ca o vom putea face vreodatahappy Oricum ideea sta in firea umana, barbatul este atras de femeie si invers. Daca este sa vorbim despre picioarele fetelor, de ce ne atrag, te'ai gandit ca poate aceste 2 parti ale corpului nu sunt descoperite asa des? Atunci cand o fata se poarta cu pantaloni lungi nu vezi nimichappy

3 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Dacă se întâmplă asta, înseamnă că piciorul este frumos, dar "acei băieţi" nu se gândesc doar la cât este de frumos.hee hee

Pa-pa

Răspuns utilizator avertizat
| k1NNNdeR a răspuns:

Ne uitam asa deoarece nu vedem tot timpul niste picioare conturate perfect si noua ne place sa vedem ceva frumos.De exemplu unele fete vor sa vada la baieti muschi deoarece se simt in siguranta noi vrem sa vedem picioarele deoarece ne induc senzualitate si frumusete.