| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetele au voie sa vina in pantaloni scurti la scoala iar baietii nu?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nici fetele nu au voie. Ca vin unele e partea a 2-a.

| darrio2007 a răspuns:

Au picioare frumoase.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate la gradinita se accepta asta, ca la o scoala serioasa, nici fetele si nici baietii, nu merg in pantaloni scurti.

| IoanaRoman09 a răspuns:

La mine in liceu din fetele nici baietii n-au voie...depinde de scoala

| DorelExpertu a răspuns:

Pentru ca discriminare.

Au voie ca nah, trebuie sa se excite si baietii cumva (profesorii)
Mai chemi o fata sub catedra, trebuie sa atingi ceva frumos.
D-asta m-am facut profesor

Au, am spus sub catedra? Voiam sa spun la catedra.

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Cine zice asta? eu ma duc la scoala ca la mine acasa, in pantaloni scurti si nu-mi zice nimeni nimic.