| anedreaeaaa a întrebat:

De ce baietilor rai le plac fetelor cuminti?laughing

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Pentru ca fetele cuminti sunt mai „misterioase„ decat cele rele big grin. Eu asa cred (daca nu e adevarat inseamna ca ma uit la prea multe telenovele *-* )

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Opusii se atrag. Daca un baiat rau si o fata rea sunt impreuna nu ajung la o intelegere, el vrea sa faca ceva cealalta altceva si nu se lasa niciunul unde o sa ajunga?

| LenoreVoldaren a răspuns:

Asta depinde. Dacă o fată cuminte și un băiat ''rău'' incep să devină mai mult decât niște amici, atunci fiecare dintre cei doi va împrumuta câte ceva de la celalalt. Fata va deveni ușor mai îndrăzneață și băiatului o să-i placă asta, iar la rândul lui și băiatul va deveni mai sensibil și un pic mai cuminte. Deci, practic nu poți să spui că opusele se arag dacă au în comun numai doua maini și două picioare și sunt TOTAL opuse, ci mai degrabă, cu timpul, aceste diferențe se ''contopesc''.

| Catalinhhh a răspuns:

Ori unde ai căuta nu vei găsi niciodată un răspuns sincer, punctual și 100% sigur. Așa cum fetele au micile lor trucuri și secrete au și băieți.
Ideea e simplă de ce + cu - se atrag? Mereu "forțele" opuse se atrag.

| andyeyes99 a răspuns:

Contrastele se atrag.
Cred ca le plac fetele cuminti deoarece pot fi mai usor de manipulat si pot scapa usor daca fac ceva ce cu o fata mai indrazneata nu cred ca le-ar fi mers. Treaba merge si invers. Sper ca te-am ajutat.

| Andrei1097 a răspuns:

Ce pot spune, opusele se atrag... oh go on