| Grazielle a întrebat:

Se spune ca "fetelor cuminti le plac baietii rai" (ceea ce am constatat ca e adevarat). Intrebarea este "baietilor rai le plac fetele cuminti"? :\

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca fetele alea se indragostesc de toti smecherasii nu stiu cat de cuminti mai sunt.

| Grazielle explică (pentru anonim_4396):

N-am spus neaparat ca se indragostesc,spuneam ca le plac,si prin cuminti ma refer,note bune,maniere bune,nu fumeaza\nu beau, iar pri "baieti rai" ma refer la dezimvolti, care flirteaza, si ies prin cluburi, crezi ca lor le plac genul asta de fete?

5 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Da crezi ca imi pasa daca esti cuminte sau nu cand ma uit la o fata.

| SeeDifference a răspuns:

Poi depinde sunt multe cazuri in care da si in care nu. Deci 50%

| NoOneKnow a răspuns:

Extremele se atrag. Uneori ai nevoie de echilibru. Poate ca asta e raspunsul la intrebarea ta.

| LuciferMorningstar a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin fata cuminte.
Daca la tine, o fata cuminte inseamna o tocilara cu ochelari care sta numai cu nasul in carti si vorbeste cu un baiat ocazional, atunci nu e bine.

O fata cuminte inseamna o fata care stie sa pretuiasca barbatul, nu care sta cu el pentru bani, pentru faima(in cazul in care baiatul acela e cel mai popular din liceu sa zic), sau pentru p*** lui.
O fata cuminte ar fi aceea care l-ar face pe orice baiat rau sa devina o pisicuta.