| Anonim_8946 a întrebat:

Am si eu o curiozitatelaughing. Baietilor le plac fetele cuminti sau curvele?

Răspuns Câştigător
| Sperman a răspuns:

In pat curva iar pe strada cuminte.winking

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Baietilor le plac FETELE!
Acum,daca sunt asa sau altfel, se adapteaza ei, nu-i asta problema.

| RawrLexa a răspuns:

Pai pentru ceva serioas fetele cuminti, iar pentru. ceva anume curvele. :-)

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Semicurve

| Angeline a răspuns:

Curve pentru fraieri, care vor sa ia bloi in gura( Ca aia o pupat pe nu stiu cati libidinosi)

Fete cuminti, care fac echilibrul intre toate, si nu ajung curve, si nu merg cu oricine ca toate

Si mai sunt fete naspa, adica alea timide, care dale draq ca nici macar nu te lasa sa le tii de mana pe strada ( astea chiar nu)
~ Deci, cele din mijloc castigawinking~

| danypoli95 a răspuns:

Noaptea curvele, si ziua fetele cuminti.

| calin3003 a răspuns:

Curve sau cumintzi. tot fete sunt happy

| Silviu_7451 a răspuns:

Domnisoara "Perfect Simplu" mary9607, cred ca persoana care a pus intrebarea intelege prin "curva" o femeie usoara nu "boli in gura". A si apropo bolile de la pupat pe alti libidinosi nu se prea iau pe gura, maxim herpes sau scabie (asta in caz ca esti chioara si nu vezi ca are bube sau rani pe la gura) ce ai vrut tu sa zici este "sarut", dar si aici sunt cazuri rare de Hepa B sau Sifilis.
Ca sa-ti raspund la intrebare iti spun doar ca de o fata cuminte te indragostesti sau cel putin vrei sa ai o relatie cu ea, iar de o femeie usoara poti sa te folosesti la un party sau sa ai o relatie bazata pe sex.

| Barby18 a răspuns:

Daca e baiat "calumea" va prefera fetele cuminti insa daca e "smecher" va prefera curvele... asa ca laughing tu hotarasti. e adevarat ca depinde si de fata.

| Croy a răspuns:

Barbatul are nevoie de curve pentru as'i satisface nevoile si de fete cuminti pentru a avea cine sa il enerveze si sa ii poarte de grija

| Alex1 a răspuns:

Depinde de fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac tipii nebuni din fire.care danseaza, dau din cap (in cazul meu).se distreaza, beau dar cu masura, cei plini de viata.cei calmi sunt plictisitori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi plac fetele, insa ador femeile. Daca mai sunt si inteligente, pot fi si curve ca nu-i baiwinking

| kim_6008 a răspuns:

Curvele