| anonim555344 a întrebat:

De ce cand vreau sa bag apicati pe iphone 4s prin itunes nu se copiaza aplicatile in telefon dau funda celui mai rapid raspuns si bun

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca telefonul mai repede daca nu stii sa-l folosesti.

| anonim555344 explică (pentru anonim_4396):

Ba esti bou aplicatile pana acum au mers sa le instalez dar nu mai vreau sa mearga si mai taci ca crezi ca am iphone 4s sis pros

Răspuns utilizator avertizat
| anonim555344 explică (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

Ce centru ce sa iau telefonul il am din austria de aco l-am luat ma duc in Austria sa intreb de ce nu mi se copie aplicatile.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim555344 explică (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

Ba l-a luat din austria din un magazin habar n-am cum il ciama iar pe telefon n-am internet ca ma cert cu astia de la cosmote de 2 luni sun de 4 ori pe zzi la relati cu clienti si is atat de prosti incat unu nu poate sa-mi zica cum sa-mi bag internetul si cum sa fac aia nau vazut in viata lor un iphone 4s si habar nau nici cum arata ce sa-i mai intreb ca de ce nu se mai copi aplicatile in telefon daca ei nu-s instare sa-mi bage internetu