| Miah a întrebat:

De ce credeți că un băiat se poartă urât cu o fată fără motiv?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pentru ca un baiat care se poarta frumos, respectuos cu fetele e luat drept 'ratat', 'fatalau' sau 'gay' (de ceilalti baieti), poate pentru ca o..place, si vrea sa ii atraga atentia.

6 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Se baga in seama, ca toti tineri ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea să pară şmecher, sau pur şi simplu este foarte idiot şi nu ştie cum să se comporte cu o fată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cum e fata unii baieti se poarta urat cu o fata ori pentru ca nu stiu cum sa intr in conversatie, cauta atentie vrea sa para smecher, ii place de ea.
Cel mai adesea baietii se poarta urat cu o fata, deoarece aceasta poate e urata diferita fata de ceilanti, retrasa timida.
CEl mai probabil raspunsul al 2 lea este corect pentru ca sunt putini baieti care se poarta urat fata de o fata pe care o place...

| Miah explică:

Mulțumesc foarte mult pentru răspunsuri apreciez că m-ați ajutat. Sper că nu v-ați supărat dar pot vota doar o singură persoană

| d1984ana a răspuns:

Pentru ca doreste atentie, dar find needucat nu stie cum sa o obtinawinking

| SEDIU a răspuns:

Pentru ca acesta ar fi un mod de a sta mai des pe langa tine.