| bianca47 a întrebat:

De ce este atat de greu, stresant si chinuitor sa slabesti cand organismul este in crestere, adica pare aproape imposibil orice ai face, aia nu functioneaza nici aia, nici aia, nici aia, nici aia si tot asa, nimic, absolut nimic, efectiv te enervezi si te stresezi pentru ce, slabesti ce slabesti dupa iar te ingrasi. Plangi, urli tipi, dupa iar o iei de la capat iar plangi ca nu iese nimic bine si nimeni nu e de partea ta si toata pumea tipa si e stresata si toti tipa la tine de parca tot ce se intampla pe pamant e din vina ta, nimeni nu iti acorda liniste si nu te incurajeaza, toti gandesc negativ in privinta a orice, efectiv simt cum innebunesc, cedez psihic in casa asta, nu mai suport nimic. Noapte buna!

3 răspunsuri:
| bianca47 explică:

Nvm o sa o iau iar de la inceput XP

| Kempo a răspuns:

Cand organismul e în crestere atunci e mai usor sa slabesti, fa sport, manaca sanatos, poti slabi si fara sport daca vei face sport vei arăta şi mai bine te vei simti foarte bine!

| bianca47 explică (pentru Kempo):

Mmmm:/ crezi? lool dar am incercat si nu am reusit, dar ok te cred, mersi mult, eu credeam ca nu poti sa slabesti deloc cand esti in crestere si incercam si nu slabeam. o sa incerc sa fac si sport, mersi!