| anonim_4396 a întrebat:

Este decent sa mergi in pantaloni scurti la scoala?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
Sincer, nu mi se pare in regula. Ar trebui sa porti ceva mai lung, pantaloni happy. Scoala e o institutie, nu te poti imbraca precum o faci cand iesi in oras happy.

O seara frumoasa!

| sjsicidasmd a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Buna,sincer, aici ar trebui sa fie vorba doar de fete in cazul pantalonilor scurti(nu zic nimic de fuste peste genunchi)
Nu inteleg ce poate fi indecent la piciorul unui barbat…mai ales daca sunt PESTE genunchi…
Mie personal mi se pare o gandire comunista.
La 40 de grade aproape vara nu avem voie in pantaloni scurti….
Tin sa mentionez ca nu s de acord cu tinute indecente…cum sunt blugii rupti pana sus sau din nou, pantaloni scurti foarte scurti sau fuste foarte scurte…
dar pantalonii scurti peste genunchi(la baieti cel putin) mi se pare destul de decent!
o zi buna iti doresc!

6 răspunsuri:
| adinaxD a răspuns:

Sincer, la scoala nu prea. Poate in oras, acasa etc. La scoala doar trei sfert sau lungi, dupa parerea mea. Eu, vara, port la scoala pantaloni trei sfert pe care ii indoi pana ajung peste genunchi.Arata foarte bine happy.

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Nu, nu e. big grin
Baftăă!

| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns:

Sa stai la toate orele in ei... nu, dar eu de exemplu doar la sport ma imbrac in pantaloni scurti si un tricou laughing) Dar bine ma schimb inainte de ora :d
Si nu, nu mi se pare decent, doar ca la sport transpiri si... laughing)

| andreeadenisa22 a răspuns:

Depinde cat de scurti sunt. laughing

| XoneX a răspuns:

Dupa parerea mea nu, ar trebui ca pantalonii sau fustele la scoala sa fie peste genunchi, acasa iti poti face de cap cu imbracamintea, astea sunt regulile de la scoala mea, sper ca ti-am fost de ajutor :*