| 1234BLAZER1234 a întrebat:

De ce fetelor le plac baietii mai tupeisti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt foarte proaste, niste fiinte scarboase duse la extrem pe care le consideram sexu` frumos. De obicei tupeistii si-o iau foarte rau in freza, si nu cred ca un baiat timid n-ar sti sa dea un pumn cand e cazul. Ba chiar l-ar da fara remuscari si cu toata ura inradacinata adanc.

| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Tupeistii au curaj sa faca primul pas, pe cand timizii nu ( nu zic de toti, depinde de cat de timid esti ), si probabil pentru ca ele cred ca sunt mai protejate ( dar nu este asa. daca vine vorba, cei timizi ar fi mai fideli pentru fete, dar acum nu chiar in orice caz )
sper ca ti-am dat raspunsul corectwinking

| NicoPitic a răspuns:

Ca sa le apere, sa stie ca este,, rezervata".
rolling on the floor