| REDNEK a întrebat:

Ce credeti,fetelor le plac baietii cu solizi,cu muschi, destul de tupeisti si glumeti?

Răspuns Câştigător
| ScarRz a răspuns:

Cel mai bun mod de a afla daca ii plac "baietii cu muschi" e sa afli de la ea de ex: cand esti cu ea si vezi unu bine facut faci misto de el(fara sa auda ala) si daca ii ia apararea inseamna ca ii place

19 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate,gusturile omului sunt infinite.
Cat timp tie iti place cum esti,poate ca ar trebui sa ai mai multa incredere in tine, ambalajul e doar de suprafata, siguranta din tine, insa, te poate duce departe.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Doηηa a răspuns:

Da.
Că doar nu i-ar plăcea un mutulică care se lasă călcat în picioare de toți,
în legătură cu tupeist și glumeț, da, dar să nu întreacă limita bunului simț, părerea mea.Aspectul fizic contează și el, adică mie nu-mi face plăcere să văd un băiat cu, colăceii, din contra, mi se par niște leneși!(părerea mea!)

| BonneLess a răspuns:

Da.

| Azµre a răspuns:

Depinde de fată! Dar în general nu!

| h3r a răspuns:

Ăia cuminți.

| raluk27 a răspuns:

Nu, e prototipul cocalarului.

| Latinmoon a răspuns:

Depinde de fata!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Depinde de fiecare persoană în parte ce preferă!
Mie îmi place ca omul să fie de caracter, nu mă interesează aspectul fizic prea tare!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am crezut în primă fază că ai scris " le plac băieţii cu solzi ".

| Rooksee a răspuns:

Da. Mie imi plac

| Alexaaxc a răspuns:

Crede-ma, muschii si glumele alea vor fi 0 daca baiatul nu avea caracter si nu va sti cum sa se comporte. Depinde si de gusturile fetei, dar nicio fata nu vrea s afie calcata in picioare sau sa nu fie respectata

Răspuns utilizator avertizat
| acidickiddo a răspuns:

Aici e vorba de preferintele fiecareia.Mie, spre exemplu, imi plac baietii inalti ori mici de inaltime, bine facuti, mai pufosi laughing

| REDNEK explică:

Poza de la avatar e facuta acum 2ani, eu de un an m-am apucat de salawinking.

| ThisGirlHere a răspuns:

Ceea ce descrii tu acolo e un macho. straight face Si nu, fetele nu se prea omoara dupa acest tip de baieti. Evident, depinde de gusturile fetei. De obicei, fetelor le plac baietii putin timizi, simtul umorului dezvoltat, afectuosi, etc. Fetele vor baieti care sa le acorde toata atentia, sa fie oricand pregatiti sa le asculte si sa le dea sfaturi..si da, de cele mai multe ori. fetele cauta baieti cat-de-cat maturi. Succes! happy

| ScarRz a răspuns:

Depinde de varsta si inteligenta

| REDNEK explică (pentru ScarRz):

Pai bn...sa zicem ca fata are 15ani si baiatu tot 15ani.....baiatul e un pic mai destept de cat eabig grin.