| 1234BLAZER1234 a întrebat:

De ce fetelor le plac baietii mai tupeisti?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca reprezinta o parte din ceea ce se numeste masculin, fetele sunt atrase de baieti frumos, inalti dar nu toti sunt tupeisti, am cunoscut baieti frumosi si care nu aveau tupeu mare, faza e ca fara tupeu nu poti face nimic in viata, fetele cauta un mascul alfa nu un papa lapte care se teme de propia umbra

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, fetelor nu le plac tupeistii, le plac oamnii deschisi la minte si care spun ceva, nu care sunt ascusi si furisati, aia nu vor avea niciodata succes la nimic, daca nu stiu sa salute, sa ceara, sa intre in comunicare cu lumea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ar trebui sa generalizezi fiindca in realitate nu este valabila "teoria" ta, deoarece doar o anumita categorie de fete mai "emancipate" au astfel de tendinte. happy

| MaliciousDeath a răspuns:

Increderea in sine este atractiva indiferent de persoana, desi ar fi dragut daca nu ar depasi limitele bunului simt.

| Nicolae207 a răspuns:

Noroc.
Nu fetelor le plac baietii tupeisti, ci doar majoritatea lor. Daca nu ai gasit o fata care sa te inteleaga, nu e nimic, deoarece exista foarte multe femei pe lumea asta, dar desigur, nu toate sunt pentru tine. Ai rabdare si vei sti cu siguranta cand o fata este potrivita pentru tine.
Mult noroc!

| Chinezul112 a răspuns:

Fetelor le plac baietii care spun ce simt, iar acesti baieti sunt tupeisti