| anonim_4396 a întrebat:

De ce fosta mea prietena mi-a spus ca nu am caracter (am fost cu ea doar 2 luni, inainte am fost amici), ca degeaba fac sala, ca degeaba sunt mare, ca sunt prost, ca nu stiu sa ma impun, ca sunt pi**a? Nu inteleg..sunt mai finut ce-i drept, nu-mi prea pasa de multe lucruri, nu pun multe la suflet..nu vad problema.Sunt derutat (toate vor badboy)

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sincer, din ce ai enumerat aici, daca este adevarat, consider ca acea fata nu te merita. Acest tip de fete nu merita baieti ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ai fost prea bun cu ea. de fel daca accepti tot ce vrea ea te considera prost/fara caracter. haios si idiotesc in acelasi timp, fetele vor ca baietii sa faca ce vor ele si daca fac sunt prosti, si daca nu, sunt nesimtiti. cum o dai bine nu e

| Raluca15Elena15 a răspuns:

Sincer se poate sau nu se poate sa fi avut dreptate. Cel mai probabil ar fi un moment cand a avut nevoie sa ii iei apararea sau sa o sustii si nu ai facut-o. Gandeste-te daca i-ai spus destul de des cat o iubesti, daca i-ai adus atentii precum o floare la fiecare intalnire s.a.m.d. Sau chiar ai fost prost si te-ai uitat la ea ca la un obiect.

| fluturasdecatifea a răspuns:

Pai daca inainte de a fi impreuna ati fost amici nu prea are relevanta ce zice, daca era asa cum zicea pai nu se mai combina sau cel putin asa cred.Probabil s-a suparat dintr-un alt motiv si te-a atacat cum a putut mai bine. Asa sunt femeile!