| anonim_4396 a întrebat:

Salut.De ce is incapabil sa-mi fac o prietena? Am 20 de ani, de 5 ani fac sala, deci nu beau nu fumez (nici la evenimente, deloc) nu merg in cluburi, am 2-3 prieteni cu care mai ies din cand in cand.Multi se mirau pe fb cum e posibil sa nu am prietena ca arat foarte bine, am o masina, lucrez, sunt de treaba si etc..Pai nici eu nu stiu, pur si simplu nu exist pentru fete.Nu inteleg de ce fetelor le plac mai multi baietii slabi de 50 de kg cu abdomen (SWAG cum spun ele mai nou), nu am abdomen, in schimb sunt foarte masiv. Fetele nu se uita la caracter, trebuie sa fie badboy...am iesit recent cu o fata, am cunoscut-o pe fb, a spus ca nu se astepta sa fiu asa.Nu am inteles la ce se referea, si am intrebat-o asa ca mi-a spus ca in poze paream dur (am poze facute in sala la bustu gol) si cand ne-am intalnit nu stia cum sa ma ia, adica cum sa vorbeasca cu mine pana cand a realizat ca nu's decat un mielusel.Cam asta vor toate.un badboy, concluzia voi muri cu sala si cam atat, asta cred eu.

9 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Acum nu incerca sa cataloghezi toate fetele dupa majoritatea. Eu una te apreciez pentru caracter desi nu iti stiu fizicul, Ai o gandire unica, si crede'ma o sa fie apreciata de norocoasa care o sa fie. Citeam mai jos faza cu una mai grasuta laughing pff pai si eu sunt grasuta,*** am un fund imens, bineinteles si coapse si bulane, dar ce asta nu inseamna ca eu nu as putea face sala? Daca ai fi cu una mai grasuta ai putea merge cu ea la sala laughing sa " o modelezi" cum vrei, dar uite aici cred ca un pic gresita gandirea ta, ca si tu te uiti la fizic.Im mare parte mie imi place caracterul tau thinking

| ArthosClaudiu a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Multumesc frumos happy pai sti cum e? ...si fizicul conteaza sa fim realisti. Daca tot voi avea parte de o singura fata macar sa am una calumea nu sa ma trezesc dimineata cu regrete..gen laughing intelegi tu

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru ArthosClaudiu):

Inteleg inteleg laughing)...

| ArthosClaudiu a răspuns (pentru Bianca1001Bia):

Eu nu inteleg nimic...sunt foarte trist uneori.

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru ArthosClaudiu):

Ar trebui sa vorbesti cu cineva, sa te descarci macar emotional

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti aborda stilul de badBoy, dar nu înseamnă ca trebuie sa fi un pervers care se da la toate si le pune mana peste tot. Ma refer la faptul ca poti fi mai dur, dar totusi, sa fi si bun. Majoritatea fetelor, dupa cum ai spus si tu, vor un badboy, dar, atunci când gasesti fata potrivita, cea de care te simti atras, comporta-te mai diferit, nu ca un mielusel, ca sa nu se repete incidentul.
Spune-i lucruri frumoase, dar trebuie sa dai de inteles si ca vrei sa fiti împreună. Fetele sunt atente la privire. Si vor o privire calda, dar si rea. Privirea cred ca ar fi una incruntata si totusi cu un zâmbet. Dar cum am spus, trebuie sa fi asa doar cu ea, nu cu toate. Ca dupa iese urat. Succes!

| silvia2ooo a răspuns:

Linisteste-te. Uneori fetele sunt proaste si nu-si dau seama. Majoritatea fetelor din ziua de azi cauta baietii care le *** bine, ca sa zic asa
....is gen c****. Dar o sa gasesti o fata cuminte ca si tine si o sa fiti fericiti. Nu te grabi pentru ca atunci cand nu te astepti o sa se intample happy Si cred ca nu ai vrea o fata care fumeaza,se drogheaza, bea alcool pana adoarme, e plina de tatuaje. Daca o sa te vezi cu o fata mai plinuta, nu-i reprosa nimic pana nu stii de ce e asa.
Mhh nu-i foarte bun raspunsul, dar na happy Sper ca te-am ajutat :*

| ArthosClaudiu a răspuns (pentru silvia2ooo):

Nu vreau o fata nici grasa happy vreau sa fie cat de cat de doamne ajuta. daca eu am un stil de viata altfel vreau o fata ca mine

| AnonimaJmk a răspuns:

Tu fii tu insasi..adevarul trist este ca majoritatea fetelor asta prefera si eu ma includ printre ele..adica nah nu vreau sa zic ca merg la un baiat sa ma***... vreau mai multa afectiune din partea lui.E plictisitor daca nu.Adica nu genu de baiat FOARTE cuminte. smugProbabil majoritatea fetelor se duc dupa cum e moda. in privinta aspectului unui baiat happy Nah probabil si imaginea care o creeaza adica daca esti foarte masiv ..nah o sa pari..Halck happy Funda? :*