| caty94 a întrebat:

De ce ma cert des cu prietenu meu?

3 răspunsuri:
| BellyGiggling a răspuns:

Buna caty94!
Pai parerea mea este ca nu aveti lucruri in comun sau tineti unul prea mult la celalalt sau unuia dintre voi ii este greu sa ii se destainuie celalalt si asa nu va cunoasteti suficient thinking
Asta numai tu poti sa stii dar eu zic sa vorbesti cu el si sa afli care este buba si sa incerci sa o vindeci pana nu e prea tarziu si se infecteaza.Ma intelegi?
Sper ca ti-am fost de ajutor:*!

| ungureanuvalentin a răspuns:

Poate din cauza ca nu va intelegeti prea bine si unul din voi vrea sa rupa relatialaughing

| LobyCreW a răspuns:

Pai ca ai gura spartahappy sau el are gura spart; a) si spune niste lucruri anpulea.