| soricica a întrebat:

De ce majoritatea baietilor devin posesivi dupa o perioada de timp pe care o petreci cu ei, si nu ma refer numai la iubit ci si la prieteni buni. Culmea e ca ei nu accepta sa fii si tu posesiv/a cu ei. Greu mai e si cu baietii astia...

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Pentru ca desi tin la tine le e frica din ce in ce mai mult sa nu te piarda, sa nu te plictisesti de el si sa vrei pe altcineva. Iar ei sunt prea orgoliosi pentru ca iubita lor sa fie posesiva.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tipic masculinoh go on
Cred ca le apartinemlaughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Din orgoliu.
Eu sunt foarte orgolios dar, spre surprinderea multora (inclusiv a mea) nu sunt posesiv. Prefer să am încredere în ea căci oricum aflu după dacă cumva încrederea mi-a fost înşelată.

| Lorelai a răspuns:

Din prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in subconstientul lor asta si-i valabil la toate "animalele".