| Mihai87 a întrebat:

De ce majoritatea baietilor se uita la pitipoance? Nu ma refer neaparat la comportament, ci la stilul vestimentar si la atitudine! O fata normala nu prea mai e cautata!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ascovit a răspuns:

Depinde de fiecare baiat in parte, depinde MAI ALES de comportamentul fetei. Depinde si de ce isi doresc ei.

| mona a răspuns:

Baietii care cauta aventuri se uita la pitipoance iar cei care vor relatii serioase se uita dupa fetele normale cu,, capul pe umeri,,

| Sorin987 a răspuns (pentru mona):

Baietii aceeia sunt pe cale de disparitie! Din pacate cocalarii se inmultesc vazand cu ochii!

| mona a răspuns (pentru Sorin987):

Ai dreptate, asa e...

| mariumarius a răspuns:

Mmm ocaut eu ..serios...si oricum chiar daca se uita majoritatea raman cu vazutul.

| Sorin987 a răspuns:

Sunt din ce in ce mai multi cocalari in Romania! La cine sa se uite decat la maneliste, pitipoance sau maneliste?

| AndreiBox a răspuns:

O fata poate fi normala si daca are sanii mari Cristian.
Iar baietii se uita la pitipoance pentru ca asta este mediul social in care traim.

| CristianRoth1997 a răspuns:

Asta pentru ca o fata normala nu are sanii cat doua mingi de baschet sau fundul cat o pereche de pepeni. O fata normala are nevoie de protectie si afectiune, pe cand o pitipoanca se culca cu orice ''dotat''. Mie imi plac infinit mai mult fetele ''normale'' decat prostituatele in devenire.