| MuzicaBooM a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa arat pe placul baietilor(ma refer la haine,par,fata,comportament, etc.)
Multumesc happy

5 răspunsuri:
| crissa20 a răspuns:

Fiindca esti atat de mica nu stiu ce sfat sa-ti dau, dar o sa raspund general valabil:
Baietii prefera femeile care se imbraca si arata sexy, sigure pe ele, dar cuminti! Daca le imbini pe toate acestea ai toti baietii la picioare( sigur trebuie sa te ajute si fizicul), dar este un adevar general valabil! ti-as mai da si alte sfaturi dar esti cam mica, oricum daca ai si alte intrebari referitoare la acest subiect si pot sa te ajut o fac cu placere! te pup!

| Fluffy123 a răspuns:

La par....ar trebui sa il tii desprins, sa fie drept si nu prea mare. Fata sa fie ingrijita, haine dragute(nu prea conteaza asta), comportamentul tau trebuie sa fie unul corect si cateodata sa razi cu ei, sau sa le tii partea(baietilor). Funda?

| Webbed a răspuns:

De curiozitate, ce varsta ai? Nu de alta, dar sa stim ce sfaturi sa iti dam.

| MuzicaBooM explică (pentru Webbed):

12 ani

| DarkBlood32 a răspuns (pentru MuzicaBooM):

Aaa pai laughing
Haine: blugi taiati, bluze cu decolteu pana la buric, tocuri inalte, tatele iesite pe dinafara, colantii sa-ti intre in fund.
Par: incerci coafuri de ultima fita: cheala pe centrul capului si restul parul desprins, suvitata cu suc de stevie si placata cu fierul de calcat
Fata: 1 kg de pudra si fond de ten, sprancene conturate puternic de zici ca ai face reclama la nike, aplici putina otrava in ochi, aplici putine fecale de caine pe buze, nasul sa fie cat mai gaurit si cred ca cam atat. thinking
Comportament: de obicei unul frumos, acceptabil, civilizat. Te duci cu gasca ta in spatele blocului si va drogati acolo cat vreti, iesi pe o strada si opreste masinile si dezbraca-te facand un dans. Dansul sa fie cat mai frumos: te invarti dandu-te cu capul de copaci si stalpi. Restul vine de la sine.

Glumesc.