| anonim_4396 a întrebat:

De ce nimeni nu-mi raspunde la intrebarea Salut TPU va mai amintiti de intrebarea mea ca nu-mi gasesc prieten? uite persoana aia care imi place si cu care vorbeam pe un sait ma va lua simbata la disco de fapt eu am venit prima cu ideea.asa ca am niste emotii nu stiu cum sa ma comport cum sa vorbesc cum sa ma imbrac cum sa-l fac sa ma placa. ajutati-ma va rog.mersy anticipat. ajutati-ma va rog. dau funda.pliz raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| Arrum a răspuns:

Fii tu insati.Imbracamintea sa fie cea care iti place tie cel mai mult.Iar subiecte de vorba sunt o gramada,vorbeste despre ce calitati si defecte aveti fiecare,ce va place,ce nu va place,idealuri in viata,despre persoana iubita ideala(pentru ca sa afli cam cum ar dori sa fii tu,daca vrei sa devii iubita lui perfecta) si multe altele.Oricum iti recomand sa nu fii stresata,sa fii calma,relaxata si sa vorbesti deschis ca si cum ai vorbi cu un/o prieten/a din copilarie.Cine te iubeste te va iubi pentru ce esti nu pentru ce vrei sa pari ca esti.Si eu am vrut sa ma comport ca si cand as avea o alta personalitate dar sa stii ca nu mi-a mers deloc bine si am renuntat.Daca cineva care nu te place asa cum esti,iti va fi tare greu sa il multumesti.Sa stii ca exista si mere frumoase la suprafata dar gaunoase in interior.Persoana care te face sa plangi nu merita nici o lacrima,dar persoana care merita sa plangi din tot sufletul pentru ea nu te va face sa plangi niciodata(asta iti spun din propria experienta).Sper ca raspunsul meu a fost de folos.Bye and take care!Succes la intanlire!Funda?

1 răspuns:
| Ghitulescu007 a răspuns:

Pai.sa nu fii machiata prea strident si poate o rochita mai scurta nu strica.Si nu trebuie sa fii intr-un anumit fel, trebuie sa fii tu!raised eyebrows