| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi apare fotografia de profil? Am incercat pana acum de 3 ori sa o pun...
Funda!

Răspuns Câştigător
| ZK a răspuns:

Că să apară peste tot trebuie să aştepţi pănă mâine.Vezi,la răspunsurile pe care le-ai dat nu se vede.Ai răbdare pănă mâine.winking

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Daca te referi la cea de pe TPU, eu o vad foarte clar, un drum ceva.

| SuneteDeChitara a răspuns (pentru valentingb):

Am mai pus-o acum o data si vad ca se vede. Dar multumesc oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se refera cand dai click pe profilul lui cred. apare cu intarziere, nu apare instant. mai asteapta cateva minute