| Ana22233344412 a întrebat:

De ce nu mai pot avea incredere in nimeni,chiar daca sunt constienta ca sunt persoane care nu ar putea trai fara mine si care ma iubesc? Ma ascund cand vreau sa plang, ca sa nu fiu judecata dupa lacrimile mele!

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Datorita experientelor din trecut.
Daca era totul ok, nu mai gandeai asa.
Pe o parte e bine, pe alta nu!

| WaterDrop a răspuns:

Persoane care nu pot sa traiasca fara tine? Asa spun toate, dar durul adevar este ca nimeni intreg la cap nu s`ar omora pentru altcineva, oricat de grea ar fi despartirea, doar simple vorbe.Te amagesti singura in legatura cu asta.

Esti prea "salbatica" si nu ii accepti pe cei din jurul tau asa cum sunt ei. Daca lacrimile tale sunt varsate fara vreun motiv real, normal ca si reactiile lor vor fi pe masura.Probabil doar un alt caz de adolescenta neinteleasa de nimeni?

| Anooonimmm21 a răspuns:

Poate pentru ca iti este frica de parerea celorlalti sau pur si simplu nu iti place sa spui ce te supara pentru ca iti e frica de ceea ce vor spune altii