| Kariin a întrebat:

Buna!

Mi-am cumparat azi un cablu de date, iar cand il bag in calculator ïmi apare la telefon "Incarcatorul este conectat". La cablu de date, anterior nu-mi aparea asa, imi aparea normal.

Cum si ce sa fac ca sa-mi mearga cablu?

3 răspunsuri:
| atanmuk a răspuns:

Este bun cablul, daca apare ca se incarca, e ceva normal, si la mine asa apare. Daca e android, trage bara aceea de sus, si o sa scrie usb conectat, apoi bifezi sa se conecteze in calculator. happy

| Kariin explică (pentru atanmuk):

Nu are android. :3

| racer_8160 a răspuns:

Si eu am patit asa. in cazul meu nu era bun cablul doar incarca. In cazul tau ori la fel nu-i bun cablul, nul citeste calculatorul ca si cablu de date, poate fi si de la telefon sa nu fie compatibil cu cablul(stiu ca suna aiurea dar crede-ma ca am patit si eu la fel).