| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Stie cineva de ce s-au despartit Adela Popescu si Dan Bordeianu? Pentru ca erau un cuplu grozav love struck...Adela mai formeaza un cuplu cu Radu Valcan? Vi se pare ca sunt un cuplu potrivit? Ca mie una nu :-&!

Răspuns Câştigător
| Fundă25 a răspuns:

Buna, Georgiana!
De ce s`au despartit Adela si Dan? Iata un link care iti raspunde la intrebare : http://www.globber.ro/......i-sms.html Si mie mi se pareau un cuplu grozav, dar asta e. Nu noi hotaram cine cu cine formeaza un cuplu, ci ei insusi.:)
Adela inca mai formeaza un cuplu cu Radu Vulcan. Chiar daca ei doi nu se potrivesc [dupa opinia unora] ceea ce conteaza, de fapt este faptul ca se iubesc, nu? Eu una nu consider nici ca sunt un cuplu extraordinar, nici ca sunt un cuplu oribil -> la mijloc. :D

Sper ca te-am ajutat in privinta primelor 2 intrebari.
O zi buna!
Paste fericit!

1 răspuns:
| bogda72 a răspuns:

Nu si te rog fondita