| Duta_Rares-Gabriel_1992 a întrebat:

De ce s au despartit magda si selly?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si cui ii pasa ca s-au despartit? Probleme lor!
Tu invata sa te procupe doar problema ta proprie si persoanala!

| T0T a răspuns:

Nu mă interesează. Am văzut și eu ce vlog și-a tras Magda iar subscribe-urile le are datorită lui Selly...Deci a avut ce primi de pe urma relației. Cu aproape 200k subscribe-uri ies și bani de buzunar chiar dacă nu prea le are pentru asemenea număr de abonați.

| deeeaqq a răspuns:

Abia acum întrebi?

| Desireღ a răspuns:

Voia mai mult timp pentru YT.

| MelissaAdela a răspuns:

De ce te intereseaza viata altora?

| RappaNow a răspuns:

Treaba lor ce fac laughing Și îți dau un sfat, tot ce ar trebui să te intereseze sunt alte lucruri mai importante nu relațiile unor copii happy