| anonim_4396 a întrebat:

Heei! Am o intrebare pentru fanii Selly. Stiu ca nu e treaba mea sau a niciunuia dintre noi, ci doar a lor. Dar sunt foarte curioasa despre ce scandal de pe,, ot" e vorba? A postat Magda un live aseara pe facebook si spunea ceva de acest scandal, despre o tipa care se dadea la Selly. Va rog sa imi spuneti ce este ot si ce s-a intamplat de a foat un scandal asa mare?

3 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

What the hell? Cred că tu și alte 2 fetițe disperate după acest Selly stiti asta ( de pe acest site ). Cui îi pasă? Întreabă pe FB mai degrabă, sunt mai multe ca tine acolo.

| ღβأβأ a răspuns (pentru NH4OH):

Am spus ca era pura curiozitate, nu sunt o fetita disperata. Daca ai de gand sa faci un comentariu rautacios, mai bine sari si te abtii. Ai impresia ca esti mai presus de mine si mai,, matura'' pentru ca nu te intereseaza de aceasta intamplare, dar eram doar curioasa. Tu esti cea care a dat dovada de imaturitate si mai bine taceai, dupa parerea mea.

| NH4OH a răspuns (pentru ღβأβأ):

De ce să tac sau să mă abțin? Spun ce doresc, e penibil să-i spui cuiva să tacă sau să se abțină pentru că, evident, suntem liberi să comentăm ( în ce fel dorim) laughing.
Curiozitatea este doar un pretext, dacă chiar nu te interesa relația tipului sau nu erai disperată, nu mai exista întrebarea.
Pentru tine, am căutat-o pe acea Magda pe Fb și ea povestea totul în live-ul respectiv. Deci, de ce mai există întrebarea? Ascultă ce zice fata aia sau vrei să ți se facă rezumat?
Nu ești în postura de a-mi spune cum sunt, imatură sau nu.