| ANONIMAAA37 a întrebat:

Ce parere aveti despre Magda(prietena lui Selly)?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doua maini, doua picioare etc.

| Drimmero a răspuns:

Un youtuber submediocru, sunt alti romani nebagati in seama care ii dau clasa in orice moment. Codrin Bradea e 'zeu' pe langa el. Nu stiu ce sa zic, e doar o fata, atat/

| Doub a răspuns:

Cine e acest Jeli?

| zurick a răspuns:

Nu contează părerea fanilor despre Magda, ci părerea lui Selly, deci e irelevant ce crede oricine.

| LoveSleep a răspuns (pentru zurick):

Ba da contează, tanti, din moment ce el e ținut în viață de fani.
Dar e ok, se dezabonează 50 și se abonează 500 dacă își ia Magda un decolteu frumos.

| zurick a răspuns (pentru LoveSleep):

Tanti laughing
Cel mai bine ar fi să nu poarte nimic :p

| Florentina9210 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa avem noi parere despre ea? Conteaza mai mult ce crede Selly. Mai, mai terminati sa judecati si sa va bagati in relatii. Intrebarea ta este irelevanta!

| justanotheralien a răspuns:

Parerea mea e ca e curva. Fara hate, mi-am zis opinia. Plus ca am cunoscut-o.