| SPINAKZU a întrebat:

De ce se spune ca nu e bine sa faci baie cand esti pe ciclu?:-s

Răspuns Câştigător
| Vans a răspuns:

Stai,cine o zis că nu-i bine?
Eu ştiam că nu are nimic atât timp cât nu faci baie cu apă fierbinte şi nu stai mult.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E bine sa faci dar dus, daca faci baie in primele 3 zile risti sa te porneasca hemoragia din cauza apei fierbinti

| JulyStorm a răspuns:

Asta este o aberatie. Este chiar indicat sa faci baie, ca doar nu traiesti in evul mediu.

| Lydiaaa a răspuns:

Ba nu e adevarat.Ba din contra, trebuie sa faci baie si sa-ti schimbi tamponul regulat(igiena).Eu stiam ca nu e bine sa faci baie cu apa fierbinte dar asta nu inseamna ca nu e bine sa fac baie.happy

| anonimmember a răspuns:

Nu stiu de ce se spune...da stiu ca nu are nici o problema..inca chiar e indicat o baie cu apa fierbinte mai ales cand ai dureri (mie tot timpul imi trece) singura problema ar fi de igiena dar atata timp cat esti la tine in baie poti sa faci linistita! happy te asigur!winking