| VibeTrix a întrebat:

De ce sunt vazuta prost in clasa mea? Adica eu invat destul de binisor (media anuala pe sem. 1 e 9) si colegii (in special baietii) imi spun ca sunt proasta la invatatura si nu stiu nimic. Pot sa jur ca daca un elev de 10 ia o nota de 7 nu ar face nimeni asta cu el.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred ca toti baieti sunt asa rai, poate uni dar nu toti, in general excludem din grup personalele superioare noua

| Violleta2022 a răspuns:

Poate esti mai retrasa si baietii vor sa te necajeasca... dar asta nu este un motiv sa pui la suflet ce-ti spun ei, ingora-i si vezi-ti de discutiile tale cu fetitele.

| raMLesS a răspuns:

Nu nota determină inteligenţa happy.
Avem aproape cel mai de ca*€*7 sistem in care sunt bagate pe gat materii inutile si informaţii la fel de inutile.
Dacă cineva te face prost si tu reactionezi el v-a continua, dacă nu spui nimic la fel...Ia-o ca pe un compliment si spune-le "Mersi" sau spune-le "Uite-te-n oglinda"laughing ma rog.
Niste oameni inteligenti nu te-ar face prost/proasta asa ca nu are rost sa te complici.

| peperonies a răspuns:

Ce conteaza? de ce te intereseaza ce zic?

| Superior a răspuns:

Pentru ca m-ai facut iubitul tau fara sa fiu de acord straight face

| VibeTrix explică (pentru Superior):

Aaaa... Aia era doar o gluma. Nu sunt atat de nebuna pe cat parelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fiindca...esti proasta. thinking

| VampireBlood a răspuns:

Mi se intampla si mie, lasa-i pe ei asa cum sunt si tu vezi-ti de treabalaughing