| alx12366 a întrebat:

De ce testiculul meu drept e mai mare decât cel stâng
Am pus mana și in partea stânga simt doar testicului iar in partea dreapta simt testiculul și încă ceva, ce problema am?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai nicio probelma daca nu ai dureri acolo, poti merge la un urolog sa vezi ca e normal.

| Samuel76 a răspuns:

E foarte normal sa fie cel stâng mai mic și mai lăsat un pic in jos ...stai fara grija atît timp cat nu doare, înțeapă sau ustură e cumplet normal..deși ai putea să îți faci o autoexaminare la testicule in fața oglinzi verifici sa vezi daca ai nodul daca e totul ok.