| anonim_4396 a întrebat:

De ce tot timpul cand vorbesc cu baieti sau fetele vorbesc depre alti baieti, fac asta neintentionat, credeti ca e enervant? Ce parere aveti de o persoana de genu? Spuneti sincer va rog.
P.s:prietenii ma considera o persoana din aia care schimba un baiat pe zi ce trece.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urat, dezgustator, sa barfesti pe unul si altul.
Iti imaginezi cum se uita prietenii tai, stiind cat de barfitoare esti?

| sierra1 a răspuns:

" user643890655: cand vorbesc cu baieti sau fetele vorbesc depre alti baieti...ce parere aveti de o persoana de genu? ...prieteni ma considera o persoana dinaia care "

eu am părerea că TU ai probleme mari cu limba română

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ași avea nicio problema și nu considera nicio problemă faptul ca discuți și vrei sa discuri cu alți băieți.

| user643890655 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da dar subiectul principal este ceilalti baieti

| anonim_4396 explică (pentru user643890655):

-_-

| user643890655 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai crede despre o fata ca mine?

| anonim_4396 explică (pentru user643890655):

Ca ești un om sănătos100%la100% și o fată normală care discuta socializează vorbește cu oamenii fie băieți sau fete.

ce te aștepți sa cred despre tine? Săte fac in tot felul ca vorbești cu niște oamenii? Săte judec ca vorbești cu niște oamenii? Săte consider in toate rahaturile ca vorbești cu niște oamenii? ești un om normal și sănătos normală ca vei vorbi cu oamenii.