| Cryssy a întrebat:

Intrebarea aceasta este mai mult pentru baieti. Ce parere aveti despre fetele care vorbesc "foarte frumos", isi baga ce nu au si chestii de genu?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

Nu's baiat da' ma bag in discutia asta pentru ca nu ma pot abtine. big grin

Pai o fata ar trebui sa fie finuta, nu? Ei bine, cele care fac asa nu au deloc aceasta calitate, deci printr'o logica... logica, afirmand ce a spus si @flav, alea nu mai sunt fete. Mai zicem uneori cate o chestie, doua la nervi ca na, oameni suntem dar sa nu exageram. Urat, pe mine ca fata si ma dezgusta.

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Astea-s fete?

| Ana a răspuns:

La nervi, mai scap si eu cate-o vorbulita big grin

| Pho3nix a răspuns:

Poi, nu am o parere foarte buna.

| Aly07 a răspuns:

Fete de cartier, nu ai ce sa le faci crede-ma, iti spune un baiat cu experienta de viata, dar unor baieti chiar le plac specimenele ...pardon,"minunatiile" astea. M rog, nu e si cazul meu pot spune ca am ramas traumatizat laughing (glm).
Dar acum nu putem sa generalizam, orice persoana este nevoita sa "vorbeasca frumos" cateodata, dar nu la fiecare 2 cuvinte.

| Bia:X a răspuns:

Sincer e urat sa vezi fete care "vorbesc frumos" dar cateodata la nervi mai imi scapa si mie cate unahappy asta esad

| cucu a răspuns:

Pai reflecta nivelul lor de cultura ...nu sunt fete de obicei se numesc "panarame" alea care stau cu "ea" in gura mai tot timpu.

| gingasull a răspuns:

Sunt si ele tot suflete, tot oameni, dar poate ca le lipsesc din cei 7 ani de-acasa, din educatie... din educatia pe care trebuia sa o primeasca de la parinti, de la scoala, acest factor este dererminat uneori si din gasca (grupul/ anturajul) din care aceasta (fata ) face parte. Eu sunt neutru, nu le condamn, e alegerea lor, dar daca intalnesc o astfel de fata, iar eu ii vorbesc frumos iar ea vulgar, inseamna ca are o problema, ce nu tine de parinti / de grup etc... ci mai degraba de un ajutor medical.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mno, parerea mea e ca, daca isi baga ce nu au, sunt ori foarte optimiste, ori se supraestimeaza.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat... mi se pare penibile acele fete