| rafaelraffi a întrebat:

De ce unele fete fac poze numai cu botic?

Răspuns Câştigător
| Neuronul a răspuns:

De ce unii ascultă numai manele? laughing

Boticulbatting eyelashes provine din îndoctrinarea Mass-Media unde o să găseşti numai prototipuri de femei cu buzele perfecte, foarte cărnoase, aranjate, senzuale, date cu ruj şi alte sloboaze.

| Liviu a răspuns (pentru Neuronul):

La ce bot au, cauta 'rujul' laughing daca fac botic, ha?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Au impresia ca sunt mai frumoase si adorabile. Unora le sta bine, dar majoritatea arata aiurea rau. laughing

| mihai69 a răspuns:

Ca să vezi ce te-așteaptă dacă o iei de nevastă.

| T0T a răspuns:

Pitipoance

| Wøodenpints a răspuns:

Să mute centrul de interes la gură, să nu le observe nimeni fața care cel mai probabil nu-i așa strălucită.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Pentru ca vor sa pară (sau măr) mai "frumoase".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mintea lor rasucita cred ca par mai interesante

| ConstantinEdi a răspuns:

Deoarece asta-i trendul, daca ai observat vedetele isi baga botox

| Andrwandu a răspuns:

Poate pentru ca altceva frumos nu au. laughing