| Madesz a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care fac poze cu,, botic"? Dar despre baieti?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Isi scot tropetele la inaintare! Fetele parca sunt rate, iar baietii mai mult par fete.

| R0R0 a răspuns:

Nu imi plac.

| LePotato a răspuns:

Piţi si piţi

| RareşTPUro a răspuns:

Si baietii care au poze 'botic', sunt fete de treaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de mocuţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pitipoancele fac botic in poze, de baieti sa nici nu mai vorbim laughing

| SabinaQueen a răspuns:

Si baietii care au botic
sunt fete de treaba.

| Madesz explică:

Sentiment, da, stiu sa fac. Dar nu vreau. Nu sunt genu'...

Răspuns utilizator avertizat
| Ihvnnm a răspuns:

Nu prea buna crede-mă! E o aiureala nu o sa îmi placa niciodată asa ceva. Ce înseamnă sa faci fata aia? Stii cum e, nu arati nici bine acum e atunci cand zambesti, nu e nici ca atunci când te strambi. E prosteala si pisiceala altcumva nu pot sa ii spun. Iar despre baieti nu mai vorbesc cat de ridicol arata...

| Biencuta40 a răspuns:

Mmm...Pai depinde ca nu tuturor fetelor Sau tuturor baietilor le Sta bine...dar parerea mea este una buna desprende fete dar desprende baieti nu presa unii par a fi gay.