| BloodPrison a întrebat:

De ce ziceti de Justin Bieber ca este un biberon? detalii?laughingnu stiu... fanele astea exasperate vorbesc despre justin ca si cum ar fi un inger, ca si cand l-ar cunoaste de o viata iar antibieberii zic tot felul despre el ca si cum l-ar ar sta langa el sa vada si de cate ori se **** ...parerea mea:CIUDAT.Eu ascult muzica lui dar de el nu ma leg sa zic ori ca-i iubirea vietii mele(sa fiu indragostita de ellaughing) ori ca-mi vine sa-l omor ca-i in N feluri (ca eu nu-l cunosc pe EL si n-am de unde sa stiu cum e el. VOi?

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Pai nu face genul de muzica care imi place mie adica rock si rap in general dar eu una niciodata nu l-am criticat.Mi se pare gresit si exagerat ceea ce fac din amandoua partile. Fanele disperate care traiesc pe luna si viseaza o eventuala casatorie cu ellaughing si cei care se iau si de cel mai mic detaliu a persoanei lui doar pentru ca, acum a cam devenit si o moda sa iti bati joc de ellaughing.Eu una sunt de parere ca daca nu iti place, nu asculta si nu critica persoanele care il asculta pentru ca fiecare e liber sa aiba ce gusturi vrea.Si apoi oricum mi se pare imatur sa jignesti un baiat de 17 ani la inceputul carierei lui.Adica,nu am auzit nimic scandalos legat de el sa il faca sa fie atat de urat de persoane.Fiecare e liber sa aleaga ce vrea, daca nu iti place e simplu, nu asculta si nu critica.

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai,asa e mintea majoratatii adolescentilor, se indragostesc de staruri in loc sa se indragosteasca de muzica lor si spun ca le place muzica dar de fapt ii place de el.ei asta o perioada paana mai cresc pe urma le trece de toata bieberealalaughing

| BloodPrison explică:

Bine zis @katy

| BloodPrison explică:

@Slayzor ai dreptate melodia baby nu este prea reusita laughing

| Slayzor a răspuns:

Mie nu prea imi plac astia tineri... nu prea am incredere in ei si totusi mi se pare ca Justin e un mare BEEEEEEEP XD nu stiu ma cam enerveaza: in clasa la mine e o fata care zice toata ziua "e asa frumos!" si mai e alta care imi face parul mie in asa fel incat sa seman cu el nu prea stiu ce ii vine XD si oricum mie nu imi place ca arata ca un BEEP si e cam enervant si cum canta mai ales rahatu ala de "Baby"