| MyChemicalRomance a întrebat:

Mi se pare mie sau incep sa iar la iveala toate fanele lui Justin Bieber? Uite inca un fenomen :http://www.TPU.ro/......ace-ce-eu/

Răspuns Câştigător
| EnterSandman a răspuns:

Ma intreb oare...de ce tot *** fanele astea site asa frumos ca tpu.ro cu intrebari foarte,foarte,foarte,foarte, foarte cretine ca de ex"ce aveti cu Justin Biber", li sa mai raspuns de 1000 de ori,ca nimeni nu-l suporta(majoritatea).
Dar ele nu se lasa,vor sa ni-l bage pe gat cu ori ce pret.
Si cand credeam ca intrebari si raspunsuri mai tampite nu pot scorni fani astia,ei uite ca m-am inselat,cred ca au depasit si varful Everest cu prostia lor:
"Nu exista o voce mai buna in lumea asta! Acceptati odata adevarul!".(semnat LadyJ),iar cu asta,mea inchis gura,pur si simplu sunt uimit cat de grav sunt afectate fanele astea a lui JB,probabil ca ele sufera de o noua boala aparuta,simptomele ar fi: -vocea falsa se transforma in una minunata
-uratenia se transforma in frumusete
-prostia se transforma in inteligenta
Desigur ca doar in ochi lor se intampla asta happy
Cred ca am incheiat, este greu de crezut ca razboiul lor se va sfarsi prea repede, cred ca o sa o tina asa vreo 5-6 ani, trebuie sa mai si moara, sper ca.cat mai repede...

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@LadyJ nu exista ratata mai mare ca tine in lume! Accepta odata adevarul!

| Bya132 a răspuns:

Nu ți se pare...vine apocalipsa TPU!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

*se scarpina sub coada*

| PastilăBă a răspuns:

Si mai rau...se inmulteesc!straight face

| MikiPiki a răspuns:

E nebunie cu fanele astea...trebuie oprite, trebuie sa inteleaga muzica buna

| BruneTTe a răspuns:

Poate asa e. La urma urmei toti trebuie sa recunoastem ca baiatul are si foarte multi fani, raspanditi printre cei care nu-l suporta. Dar si tu. ce te-a determinat sa pui intrebarea asta? Daca ies la iveala din nou, treaba lor. Nu trebuie sa-ti bati tu capulhee hee

| PiluLă a răspuns:

@LadyJ bine fie iți place gayul ăla.dar mai lasăne pă noi înpace deja ne-am săturat de voi! vă înmulțiți mai repede ca iepurii!

| MyChemicalRomance explică:

Sincer mie putin imi pasa de el si de fanii lui. Mi-e indiferent baiatul...dar vad atatia inpotriva lui, parca ar fi cocalar ca Putza. Nici mie nu imi plc"lalaiala" pe care o face

| julyyy a răspuns:

Sa stii ca nu e nimic rau in a-l place pe Justin Bieber.
Nu exista o voce mai buna in lumea asta! Acceptati odata adevarul!

| julyyy a răspuns:

@Apache nici nu stii despre ce vorbesti!

| melissa_3397 a răspuns:

Dda`mi voie sa rad rolling on the floor rolling on the floor) rolling on the floor) so... imi vine graeata fara suparare :-J. ea il iubeste pe el dar el nici nu stie ca exista laughing) mi-a placut faza aceea cu " eu tin foarte mult la el,am camera aproape plina cu lucrurile lui, postere cu el, parfumuri cu el" laughing mdah ce sa zicemthinking sincer ce este infricosator ca o multime de baieti ( 13 - 16ani) ii copiaza lookul lui J.B :-s