| Com3 a întrebat:

De ceva timp stau cu o tipa, pe care chiar o iubesc cu adevarat.

Ea e pocaita, si pana la casatorie nu vrea sa intretina relatii sexuale.

Momentan nu imi doresc asta de la ea, nici nu ma gandesc la asa ceva, insa candva e si normal sa vreau chestia asta, si chiar nu stiu ce sa fac

Sa o terminam acum, sau sa ramanem impreuna si sa vedem ce va fi.

Eu vreau totusi sa imi traiesc "tineretea"

Dau fundita celui mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Du-te si las-o. Poate ca acum te simti bine langa ea, dar daca apuci sa intrii in familie o sa dai de naiba. Fii baiat destept si gaseste-ti alta fata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te bagi in rahat cu sectanti din astia.
Numai restrictii, numai nebunii, numai asta nu e bine, asta nu e corect samd

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa stai "atarnat" cu limba scoasa, de o astfel de "credincioasa bigota" poate fi considerat ca forma cea mai grava de batjocorire a dorintelor si supunerea oarba a unui tanar lipsit de un minim orgoliu. Daca accepti un sfat normal si logic e bina, daca nu la fel; las-o in "lumea ei" deoarece mai sunt si alte fete si traieste-ti viata cat mai esti tanar. Succes si multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, pai mie mi-ar place o astfel de fata, dar eu am tente masochiste, te bagi cu tot felul` de natii scarboase, sectanti infecti, si dupa vezi ca s-ar putea sa nu mai iesi din asa chestie. Mai bine las-o si vezi-ti de treaba ta, sau pur si simplu convinge-o sa iasa din abureala asta. Sectantii sunt abandonati de toti zeii, si oricum toti ne inchinam spre zenit degeaba.

| SARKAN a răspuns:

Pai daca doresti sa iti traiesti tineretea lasa fata in pace si gata.Ca na candva iti vei dori si tu sa te culci cu ea si pocaitii nu accepta lucrul acesta fara casatorie,si sa te legi la cap cu cineva numai pentru acest lucru nu e bine, trebuie sa te gandesti si la chestia ca daca va casatoriti si descoperi ca nu sunteti compatibili sexual, apoi incepi sa fii frustrat sa iti, exprimi nemultumirile, sa va certati si se ajunge la un divort sau doamne fereste mai rau.Asa ca parerea mea este ca ar fi mai bine sa iti cauti pe cineva care are aceleasi principii ca si tine.chiar daca o iubesti pe fata asta trebuie sa te gandesti bine ca sexul este o parte foarte importanta in relatia dintre 2 persoane.Armonia intr-o familie se pastreaza cu ajutorul respectului reciproc, dragoste dar si sex, iar atunci cand nu sunteti compatibili vei vedea ca lucrurile nu vor mai fi atat de roz