| Com3 a întrebat:

Hei.
De ceva timp stau cu o tipa, pe care chiar o iubesc cu adevarat.
Ea e pocaita, si pana la casatorie nu vrea sa intretina relatii sexuale.
Momentan nu imi doresc asta de la ea, nici nu ma gandesc la asa ceva, insa candva e si normal sa vreau chestia asta, si chiar nu stiu ce sa fac
Sa o terminam acum, sau sa ramanem impreuna si sa vedem ce va fi.
Eu vreau totusi sa imi traiesc "tineretea"
Dau fundita celui mai bun raspuns. sad

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Pai daca o iubesti asa de mult cum spui, te poti casatori cu ea. Cat inca esti tanar, ca sa iti traiesti "tineretea". Sau asta de fapt vrea sa insemne ca trebuie sa ai cat mai multe fete in pat?

| 0ffliner a răspuns:

Nu vreau sa-ti stric relatia, dar eu i-as spune ce am pe ganduri si spre exemplu cum e in cazul tau, eu ii voi zice ca as vrea si eu sa am aventuri de tinerete precum ai zis tu, si daca accepta e bine, daca nu, aici depinde de tine, cat de tanar esti, cat de tare o iubesti etc. Eu nu-s expert in amenajarea relatiilor dar daca e ceva pe inima, un om cinstit ar zice ce are pe ea. Sper sa-ti iasa ceva.winking

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu vrei sa te casatoresti cu ea si vrei neaparat sex cu ea, spune-i ce vrei tu si las-o in pace, iar tu, cauta-ti o fata care vrea sex inainte de casatorie.

| designerindustrial a răspuns:

O iubesti pana zice nu sexului laughing apoi nu o mai iubesti