| Lov3GirL a întrebat:

De fiecare data cand merg la discoteca, stau si ma uit doar. dansez si eu ft putin...Problema e ca nu stiu sa dansez.se face disco la noi si eu habar n-am sa ma misc! le-am promis prietenilor ca fac un dans cu ei, dar mi-e frica sa nu ma fac de rusine in discoteca...stiti cum pot sa invat usor.winking sau nah puteti sa ma ajutati? Si a-2--a problema e ca nu stiu cu ce sa ma imbrac sadsadsad se face disco sambata sad. fundahappy

1 răspuns:
| SunShine_8807 a răspuns:

Heii. :*
Pai ai putea sa te uiti pe net la un filmulet care sa te ajute sa inveti sa dansezi, sau ai putea sa fii naturala. asa nu te vei face de ras intre prieteni.:d [daca iti sunt prieteni]. In al doilea rand, ai putea sa chemi o prietena sa te ajute sa inveti.:d sunt diverse moduri.:d
Cat la faza cu imbracatul, poti sa chemi o prietena sa te ajute, sau sa ii ceri sfatul mamei tale, sau cuiva care iti stie stilul vestimentar.
Sper ca ti-am fost de ajutor. :*.