| Lov3GirL a întrebat:

De fiecare data cand merg la discoteca, stau si ma uit doar. dansez si eu ft putin...Problema e ca nu stiu sa dansez.se face disco la noi si eu habar n-am sa ma misc!sadsadsadsadcryingsadsadsadsadsadsadsadsadsad:sadsadsadcryingsad:sadsadsadsad: (sadsad
le-am promis prietenilor ca fac un dans cu ei, dar mi-e frica sa nu ma fac de rusine in discoteca...stiti cum pot sa invat usor.winking sau nah puteti sa ma ajutati? Si a-2--a problema e ca nu stiu cu ce sa ma imbrac sadsadsad se face disco sambata sad ...Help meeecryingcryingcrying

7 răspunsuri:
| aniohetova a răspuns:

Buna happy Problema cu dansatul o poti rezolva usor din punctul meu de vedere. Tot ce trebuie sa faci e sa te duci in discoteca de cateva ori si sa stai pur si simplu sa te uiti. Uite-te cum se danseaza, cum danseaza celelalte fete.Du-te acasa si repeta ce ai vazut si ce ai retinut. De asemenea, te poti uita si in videoclipuri unde mai prinzi cateva miscari. Totul tine de repetitie. Fa-ti un program si danseaza in fiecare zi. Cel putin o ora. O sa inveti sa dansezi singura. Te asigur. Multa bafta happy

| panasonic7 a răspuns:

Cati ani ai?
incerca sa te misti cum fac prietenii tai.

| Amii_8530 a răspuns:

Dansurile din discoteca nu se invata. [in unele cazuri da ] Acolo dansezi cum iti vine in acel moment. nu trebuie sa fii experta. Si`n orice caz. n`ai cum sa te faci de ras daca faci cum ti-a zis si aniohetova sa repeti cateva miscari. In [rivinta tinutei. Imbraca`te in ceva lejer daca vrei sa dansezi. dar in acelasi timp frumos big grin Succes love struck

| lollipop_4163 a răspuns:

Problema ta e ca nu ai incercat inca sa dansezi cu prietenii o sa vezi ca nu e mare lucru trebuie sa fii tu atata tot.iar de imbracat cred ca cel mai potrivit ar fi o bluza cu umarul gol si o pereche de blugi.sau o rochita draguta si simpluta:*

| MadărfacărxD a răspuns:

Uite ce trebuie sa faci.iei 400 de Vodca (pentru curaj) iti aprinzi o tigara si o fumezi tacticos (o fumezi cu dreapta)...mana stanga o ti pe p.la si incepi sa te misti din picioare stanga-dreapta.O sa arati bine happy

| Lov3GirL explică:

Am 16 ani...am incercat sa dansez.dar nu prea stiusad