| lora3u a întrebat:

Am si eu o mica problema, si am nevoie de cateva sfaturi. Sambata asta trebuie sa merg la o nunta ( sunt domnisoara de onoare ). Va fi multa lume. Mie imi era rusine sa dansez sad ( mai ales ca habar n-am sa dansez pe muzica de nunta - populara, de petrece ). Ce sa fac?sad Sa invat nici n-am timp, si nici cum. Nu vreau sa ma fac de ras, dar nici sa stau la masa in timp ce toti ceilalti se distreaza. sad

5 răspunsuri:
| Nirvana a răspuns:

Si eu am nunta sambata. Tot domnisoara de onoare voi fi. Eu voi dansa cu cei pe care ii voi cunoaste. Voi face un dans cu tata devil si cu un pahar de sampanie la activ poate ma voi distra. Nu sunt genul timidei, dar nici nu imi place sa ma dau in spectacol. Oricum incearca sa te distrezi, zambeste si fi fericita. Nu conteaza daca stii sau nu sa dansezi. Crede-ma ca dansul nu este nici pe departe punctul meu forte. Oricum nu va fi o piedica in a ma distra. Distreaza-te e tot ce conteaza! Nu in fiecare zi esti domnisoara de onoarewinking

| Aiwendil a răspuns:

Stai linistita! Si eu cand am mers la o nunta habar nu aveam sa dansez, dar cand am intrat in hora(de fapt am fost invitata) am dansat de nu mai puteam sa ma opresc. Zici ca eram incarcata cu Duracell.Totul o sa fie bine.Ai sa vezi.
Bye!

| crrinnaaa a răspuns:

La prima nunta la care am fost aveam 11 ani si cand ma uit pe cd de la nunta rad de nu mai potlaughing

ca habar nu stiam sa dansez mi se incurcau picioarele ma stambam si eu pe acolo. deci tot ce faci acum va ramane o amintire

si distreazate ca apoi iti va parea rau de ceea ce nu ai facut

| RsDeea a răspuns:

Daca te invita cineva nu e nevoie sa refuzi. Distractia vine din tine si s-ar putea sa iasa din tine cand nici nu te astepti doar ca ai nevoie de un impuls. Stiu pe pielea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai liniştită. Am fost la o nuntă şi mă tot uitam cum dansează fetele de vârsta mea şi se distrează iar eu stau. M-am dus, mi-au făcut loc şi mă uitam la paşii lor şi încercam şi eu. Minim 2 ore am ţinut-o tot pe hore.

Mult succes şi să nu-ţi fie ruşine să te bagi la horă.