| Bia_6294 a întrebat:

De fiecare data cand sunt in curtea scolii, un baiat tot trage cu ochiul la mine, daca ma duc undeva imediat trece si el pe acolo. Nu am id`ul lui ca sa ma conving si singura. Oare ma place? Voi ce credeti? La multi ani, copii >big grin

4 răspunsuri:
| Bia_6294 explică:

Din Braila.

| ReMusS a răspuns:

Pai tu nu ai id lui da daca il ceri poate nu are net nu te-ai gandit la asta?big grin
pai si daca iti trage cu ochiul poate te place eu iti sugerez sa te combini cu el smugwinking big grin

| razvan_8406 a răspuns:

De unde esti ca poate te pot ajuta?laughing

| razvan_8406 a răspuns:

De unde esti? ca poate te pot ajuta eu happy