| YunnYunn a întrebat:

De la ce varsta se poate face break-dance? Si exista si pentru fete? o.o a da si se poate invata si acasa sau trebuie neaparat cu profesor? >.

Răspuns Câştigător
| Robertyz a răspuns:

Nu conteaza varsta, parerea mea strict personala. Cum sa nu existe si pentru fete? Cauta clipuri pe youtube si o sa vezi in in 9 din 10 cazuri cativa dansatori sunt de sex feminin. Poti sa inveti si acasa insa daca vrei sa faci performanta si sa te perfectionezi iti recomand un profesor care se pricepe cu adevarat!

| YunnYunn explică (pentru Robertyz):

Mersi happy si faza cu este si pentru fete daaa...sunt un geniu laughing)

1 răspuns: