| bogdanz04 a întrebat:

De la ce varsta te poti uita la ANIME ECCHI?

5 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

De la ce vârstă vrei tu.

| Axys a răspuns (pentru Furculingură):

Las aca asta s-a uitat deoare ce stie laughing si denumirile happy )hahaha lasa ca asta e mincinos e logic

| Axys a răspuns:

Ba omule daca tot ai intrebat insemna ca te-ai uitat asa ca nu minti pentru ca e logic tongue sa fim seriosi si cher daca te-ai uitat uitate ca nu e nimeni in contra ta laughing uitate

| Florinel28 a răspuns:

Fiind pentru adulti e minim 18 bineinteles insa nu stiu cine mai tine cont de treburile astea.

| Axys a răspuns (pentru Florinel28):

Asta asa este ce sa mai vorbim atata sunt fete si baieti care incep viata sexuala de la varsta de 13 ani au innebunit se intampla s aramna si gravide de la varste foarte mici pfff ore unde mai este rusinea aia care era odata!