| alexutza9000 a întrebat:

De la ce vine crbl?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Cretin
Retardat
Bou
L*bagiu

4 răspunsuri:
| claudiu93 a răspuns:

Cerebel inseamna creierul mic. E o parte a creierului care se afla in spate. Cred ca de aici vine.

| RonyJey a răspuns:

Daca te referi la cantaret, am auzit eu ca era o porecla din copilarie cand compunea el si faceau ceilalti baza de el : "Compun Rime Bine Lucrate". Sper ca te-am ajutatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, ce am ras cand am vazut ca ai luat funda rolling on the floor. Esti asa superb, incat nu conteaza ce raspuns dai. Faptul ca ne onorezi cu prezenta ne face sa te rasplatim cu fundita.

| Geox123 a răspuns (pentru RonyJey):

Crbl vine de la compun rime bine legat
winking