| NUUSTIU a întrebat:

De la un timp nu mai am chef de scoala adica la scoala merg dar nu prea am chef de invatat si nu imi vine sa invat. Inainte nu eram asa dfar nu stiu ce se intampla. Ce pot sa fac sa fiu ca inainte? Multumesc

4 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Mda nici eu nu mai am chef nu ca am avut vreodatalaughing

| Madalichka a răspuns:

E posibil sa fie un fel de depresie de iarna, dar mai poate avea legatura cu schimbari de colegi, de profesori sau cu alte lucruri din viata ta.
Nu pot sa-ti dau un raspuns concret, toti am trecut prin astfel de momente. Incearca sa discuti cu cineva si incearca totusi macar sa termini un liceu. Mai departe, mai vezi.
Mult succes!

| Aleee971105 a răspuns:

Acum sa fim seriosilaughing cine are chef de scoalalaughing sau de invatat...
Eu nu am chef nici sa merg la scoala, dar n'amk incotro ca trebuietongue
nu stiu.incearca sa te pui pe invatta din nou si te vei obisnui:p

| Marian_5338 a răspuns:

Dar ce ai vrea sa faci?